| Max.Foam Block Size | 3000×2200×1250mm |
|---|---|
| Computer System | Industrial Computer Win7 |
| Cutting Speed | 6m/min |
| Accuracy | ±0.5mm |
| Power | 10kw 380V 50HZ |
| Max.Foam Block Size | 3000×2200×1250mm |
|---|---|
| Computer System | Industrial Computer Win7 |
| Cutting Speed | 10m/min |
| Accuracy | ±0.5mm |
| Power | 11kw 380V 50HZ |
| Max. Product Size | 3000*2200*1250(mm) Or As Request |
|---|---|
| Horizontal Cutting Blade | 2300*3*0.5mm |
| Vertical Cutting Blade | 2300*3*0.5mm |
| Software | Industrial Computer+ D&T Profiler |
| Computer System | Windows XP Or Win7 |