| Description | Automatic Scouring Sponge Vertical Cutting Machine |
|---|---|
| Voltage | 380v 50hz |
| Power | 11.9kw |
| Weight | 5500kg |
| Packaging Details | Film + wooden box |
| Description | Automatic Scouring Sponge Vertical Cutting Machine |
|---|---|
| Voltage | 380v 50hz |
| Power | 11.9kw |
| Weight | 5500kg |
| Packaging Details | Film + wooden box |
| Inside Worktable Size | W1720×H2440mm |
|---|---|
| Outside Worktable Size | W2000×H2440mm |
| Baffle Height | 600mm |
| Cutting Height | 1200mm |
| Cutting Knife Length | 8700mm |
| Inside Worktable Size | W1720*H2440mm |
|---|---|
| Outside Worktable Size | W2000*H2440mm |
| Baffle Height | 600mm |
| Cutting Height | 1200mm |
| Cutting Knife Length | 8700mm |
| Inside Worktable Size | W1320*L2440mm |
|---|---|
| Outside Worktable Size | W1200*L2440mm |
| Baffle Height | H300mm |
| Cutting Height | H600mm |
| Cutting Knife Length | 69200mm |
| Inside Worktable Size | W1720×H2440mm |
|---|---|
| Outside Worktable Size | W2000×H2440mm |
| Baffle Height | 600mm |
| Cutting Height | 1200mm |
| Cutting Knife Length | 8700mm |
| Inside Worktable Size | W1720*H2440mm |
|---|---|
| Outside Worktable Size | W2000*H2440mm |
| Baffle Height | 600mm |
| Cutting Height | 1200mm |
| Cutting Knife Length | 8700mm |
| Power | 1.74kw |
|---|---|
| Weight | 1500kg |
| Size | 4650*4000*2450mm |
| Cutting Height | 1200mm |
| Baffle Height | 600mm |
| Power | 1.74kw |
|---|---|
| Weight | 1500kg |
| Size | 4650*4000*2450mm |
| Cutting Height | 1200mm |
| Baffle Height | 600mm |
| Inside Worktable Size | W1720*H2440mm |
|---|---|
| Outside Worktable Size | W2000*H2440mm |
| Baffle Height | 600mm |
| Cutting Height | 1200mm |
| Cutting Knife Length | 8700mm |