| Overall Dimension | L4200 * W3200 * H2800 Mm |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Max.Foam Block | 2500×1200×1000mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Cutting Line | 3 X 0.6mm |
| Overall Dimension | L4200 * W3200 * H2800 Mm |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Max.Foam Block | 2500×1200×1000mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Cutting Line | 3 X 0.6mm |
| Overall Dimension | L4200 * W3200 * H2800 Mm |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Max.Foam Block | 2500×1200×1000mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Cutting Line | 3 X 0.6mm |
| Overall Dimension | L4200 * W3200 * H2800 Mm |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Max.Foam Block | 2500×2500×1200mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Cutting Line | 3 X 0.6mm |
| Overall Dimension | L4200 * W3200 * H2800 Mm |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Max.Foam Block | 2500×1200×1000mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Cutting Line | 3 X 0.6mm |
| Overall Dimension | L4200 * W3200 * H2800 Mm |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Max.Foam Block | 2500×1200×1000mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Cutting Line | 3 X 0.6mm |
| Overall Dimension | L4200 * W3200 * H2800 Mm |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Max.Foam Block | 2500×2500×1200mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Cutting Line | 3 X 0.6mm |
| Model | DTC-S2010 |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machine Oversea |
| Color | As Your Request |
| Max Processing Size | W1600*L2000*H1200mm |
| Line Blade Parameter | 1.2*L7160mm |
| Condition | New |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Color | As Your Request |
| Max.Foam Block | 2500×2000×1200mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Condition | New |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Color | As Your Request |
| Max.Foam Block | 2500×2000×1200mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |