| Overall Dimension | L4200 * W3200 * H2800 Mm |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Max.Foam Block | 2500×1200×1000mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Cutting Line | 3 X 0.6mm |
| Overall Dimension | L4200 * W3200 * H2800 Mm |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Max.Foam Block | 2500×1200×1000mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Cutting Line | 3 X 0.6mm |
| Product Name | D&T Saw Blade Sponge Foam Oscillating Contour Cutter |
|---|---|
| Overall Dimension | L4200 * W3200 * H2800 Mm |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Max.Foam Block | 2500×2500×1200mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Overall Dimension | L4200 * W3200 * H2800 Mm |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Max.Foam Block | 2500×1200×1000mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Cutting Line | 3 X 0.6mm |
| Product Name | CNC OEM ODM 3D Hot Wire Foam Cutter For EPS XPS EPP |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machine Oversea |
| Color | As Your Request |
| Max.Foam Block | 2000×1300×1000mm |
| Condition | New |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Oversea |
| Color | As Your Request |
| Max.Foam Block | 2500×2000×1200mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Condition | New |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machine Oversea |
| Color | As Your Request |
| Max.Foam Block | 2000×1300×1000mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Condition | New |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machine Oversea |
| Color | As Your Request |
| Max.Foam Block | 2000×1300×1000mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Max.Foam Block Size | 2500×1200×1000mm |
| Computer System | Industrial Computer Win7 |
| Cutting Line | 3 X 0.6mm |
| Cutting Speed | <6m/min |
| Condition | New |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machine Oversea |
| Color | As Your Request |
| Max.Foam Block | 2000×1300×1000mm |
| Control System | Industrial Computer With D&T Special Profiler Software |